Soutěže

14. 9. 2016

Memoriál Antonína Fajkoše

Sdružení Memoriálu Antonína Fajkoše, z. s., vyhlásilo 6. ročník soutěže pro studenty vysokých škol O nejlepší studentskou práci zaměřenou na STŘECHY. Soutěž je určena studentům všech vysokých škol v České a Slovenské republice. Přihlašovat lze veškeré typy vysokoškolských prací (seminární, ateliérové, ročníkové, bakalářské, magisterské, diplomové, doktorské apod.), které mají nějakou souvislost se STŘECHAMI.

Další informace jsou dostupné na: http://memorial-af.cz/

 

9. 9. 2016

ČEEP Student – STUDENTSKÁ CENA ENVIROS 2015

Soutěž je vyhlášena firmou ENVIROS, s. r. o.v rámci Českého energetického a ekologického projektu roku (pdf). Kromě ocenění a finanční výhry mohou Vaši studenti svou účastí navíc výrazně zvýší možnost svého případného pracovního uplatnění ve společnosti ENVIROS, s. r. o..

Soutěž je zacílena na oblast šetrné výstavby, zvyšování energetické účinnosti, užití obnovitelných zdrojů energie a snížení vlivu na životní prostředí a je určena všem studentům vysokých, vyšších odborných i případně středních škol.

Do soutěže se mohou přihlásit studenti se svými diplomovými, bakalářskými nebo semestrálními pracemi, které byly konzultovány v období od 1. 1. 2015 do 30. 9. 2016.

Termíny přihlášek jsou:

  • První kolo přihlášek – 30. 6. 2016 (uzavřeno)
  • Druhé kolo přihlášek – 30. 9. 2016

Další informace jsou dostupné na: http://www.enviros.cz/studentska-cena/2015/vyhlaseni.html